"profesionální" lyžařka

28. února 2017 v 11:34 | Booklover |  Něco jako deník
Poprvé jsem jela do Alp. Fakt neskutečně jsem se těšila. Lyžování miluju. A lyžování v Alpách byl vždycky můj sen. Jenže svou debilitou jsem si zalyžovala jenom jeden den. První den všechno v pohodě. Jezdila jsem si po červených (i když jsem se toho trochu bála) ale bylo to v cajku.

Další den, co jsme šli lyžovat do jiného střediska. A tam už byly i nějaké modré sjezdovky, tak jsem se těšila. První jízda po červené úplně v pohodě. Druhou jízdu jsem se rozhodla, že vyzkouším sjezdovku modrou. Poprvé v Alpách, poprvé na modré… A JÁ JSEM SE ROZJEBALA JAK KOKOT!

Jak se to stalo?

Jela jsem svou klasickou rychlostí. Ale sníh byl takový těžký, trošku mokřejší a nebyl to žádný manchester. A já jsem celkem dost blbě najela do větší hroudy sněhu a jedna lyže mi vyjela jak kdyby zpátky do kopce. Okamžitě se odepla ale to já už jsem udělala salto a dopadla přímo na záda a přitom jsem se ještě celkem dost praštila do hlavy.

Při té bombě do hlavy jsem měla na chvíli všude černo a pak jsem už jenom slyšela samu sebe jak křičím, protože mě začaly bolet záda. No jak jsem tak nějak přišla k sobě, tak jsem se snažila postavit. Ale bolest v zádech mi to moc neumožňovala. A ještě k tomu jsem měla asi na deset minut výpadek paměti a absolutně jsem nevěděla, jak jsem se na tu sjezdovku dostala a kde to vůbec jsem.

Mezitím se ke mně všichni sjeli a snažili se mi pomoct. Jeden známý říkal, ať si na chvilku lehnu. Tak jsem ležela, jenže jsem pak měla menší šok a nemohla jsem se pořádné nadechnout. To ale po chvilce přešlo a já jsem se už i sama postavila. Sjela jsem pomalinku sjezdovku, vyjela lanovkou nahoru a šla za horskou službou.

Ti mi zavolali sanitku a jela jsem do nemocnice. Tam mi udělali rentgen i CT a zjistili, že mám zlomený obratel. Naštěstí to nebyla velká zlomenina, a tak jsem mohla normálně si dojít aspoň na záchod. Do prdele ale tolik injekci kolik do mě za ten týden v nemocnicích napíchali. Já jsem z jehel a injekcí fakt posraná až za ušami. A toto bylo jako celkem hnus.

No a o mém pobytu v nemocnici napíšu v dalším článku.

Aspoň, že jsem si první den stihla udělat nějaké fotky...

...a dobře se najíst.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle | Web | 28. února 2017 v 20:23 | Reagovat

Sice mi způsob, jakým jsi svůj pád popsala (i to, když jsem si ho představila), nedovolil nezasmát se, doufám, že už jsi v pořádku. Jednou už jsem si z hor přivezla pohmožděnou páteř (jen ne ze svahu, učila jsem se skákat po hlavě, hloupý nápad) a fakt to není nic moc. Jen doufám, že na lyže nezanevřeš, teoreticky by mohlo stačit snížit těžiště a posunout ho co nejvíc dopředu. Ale to se dobře napíše, když jsem se to sama učila dvě dekády :D
Tak jak tak, snad to bude brzo v pořádku, těším se na pokračování :)

2 Booklover | Web | 28. února 2017 v 23:02 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že to aspoň trochu pobavilo. A děkuji už se cítím celkově fajn :)

3 vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:49 | Reagovat

Samozřejmě jsem neodolal a produkt si koupil. Hned mě při pomyšlení na náš budoucí milostný život začaly napadat ty nejdivočejší představy. 3. Jak se Titan Gel používá? Přípravek Titan Gel jsem si vždy po sprchování nanesl v tenké vrstvě na penis a vmasíroval, což mě hned napoprvé vzrušilo. Kromě toho jsem si Titan Gel vmasíroval asi půl hodiny před naším milováním, přičemž moje přítelkyně ráda přiložila ruku k dílu. http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Na webových stránkách tohoto produktu stojí Titan gel 1300 Kč. Doporučujeme si koupit produkt na webových stránkách produktu s 50% slevou za předchozí cenu, která činila 2600 Kč. Vedlejší účinky Titan Gelu. Titan Gel se vyrábí hlavně z přírodních složek, které jsou pro lidské tělo bezpečné. Látky nemají vedlejší účinky, a proto se nemusíte starat o budoucí problémy. Je BEZPEČNÝ k použití. Vzhledem k tomu, že je používán k vyléčení potence u mužů, ženy u tohoto produktu vynecháme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama